Z problemami blacharsko-lakierniczymi klienci zwracają się do nas zarówno po drobnych stłuczkach, jak i po groźniejszych wypadkach. W czym możemy pomóc w przypadku kolizji samochodu?

  • zjawiamy się na miejscu wypadku i holujemy samochód do warsztatu z różnych miejsc w Polsce przez całą dobę (usługa gratisowa),
  • zapewniamy bezpłatny samochód zastępczy na czas naprawiania szkód,
  • umożliwiamy bezgotówkowe rozliczenia z ubezpieczycielami i dbamy o załatwienie wszelkich formalności, w tym zgłoszenie szkody,
  • dokonujemy napraw powypadkowych w oparciu o najlepszy sprzęt, w związku z tym udzielamy dwuletniej gwarancji na usługę i części.

Kiedy udać się do specjalisty od usług blacharsko-lakierniczych?

Na twojej karoserii pojawiła się rdza? Zatem nie zwlekaj i czym prędzej udaj się do mechanika zwłaszcza specjalizującego się w blacharstwie samochodowym, niech on oceni stan naszej blachy i ewentualny postęp samej korozji. Mało kiedy zdajemy sobie sprawę, iż wszystkich nas prędzej czy później czekają naprawy blacharsko-lakiernicze, nie wynikają one również ze złego sposobu użytkowania czy nieprawidłowej eksploatacji auta. Niestety korozja jest zjawiskiem którego nie da się powstrzymać, zwłaszcza w starszych modelach jest ona widoczna gołym okiem a usunięcie zniszczonej części czy elementu blachy oraz zastąpienie jej nowym jest czymś oczywistym oraz niezbędnym. Sól na drogach i niesprzyjające warunki atmosferyczne, czasem inne czynniki wpływają właśnie na postęp samej korozji, choć tutaj ogromne znaczenie ma również pielęgnacja i profilaktyczne w tym aspekcie działanie. Oczywiste jest, iż naprawy blacharsko-lakiernicze przeprowadza osoba posiadająca odpowiednie narzędzia, umiejętności a przy tym kompetencję i doświadczenie.


Czy warto korzystać z usług lakiernika samochodowego?

Jak najbardziej naprawy blacharsko-lakiernicze wpływają nie tylko na stan techniczny pojazdu ale również poprawiają jego estetykę oraz swoisty wygląd, w końcu bądź co bądź usunięcie rys to coś na czym nam niejednokrotnie zależy. Dlatego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż zjawienie się w zakładzie gdzie oferowane są takie usługi to najlepsze z możliwych rozwiązań, nie tylko w aspekcie wspomnianych zarysować ale również chęci położenia lakieru na całej karoserii naszego auta, przez co uzyskanie nader atrakcyjnego wyglądu. Pojawiają się opinie, iż niektóre naprawy blacharsko-lakiernicze można wykonać samemu, oczywiście zakup szpachli czy odpowiedniego impregnatu nie stanowi żadnego problemu, pojawia się on jednak w momencie gdy przeceniamy nasze umiejętności. Wtedy możemy zamiast wyciąć kawałka zainfekowanej czy wgniecionej i uszkodzonej blachy zupełnie minąć się z celem, podobnie jak w przypadku gdy zamierzamy dopasować rodzaj lakieru do koloru naszej karoserii, a zwłaszcza odpowiedni jego odcień.


Co zyskamy wraz z wizytą u lakiernika oraz blacharza?

Co może zmienić nagła wizyta u lakiernika oraz blacharza? Bardzo wiele przede wszystkim dowiemy się wszystkiego na takiego tematy jak:

  • Stanu naszej karoserii
  • Ewentualnej korozji czy potrzeby usunięcia rdzy
  • Ciekawych wskazówek na temat pielęgnacji auta (zwłaszcza pod kątem zabezpieczenia go przed wspomnianą rdzą)
  • Higieny karoserii i ochrony połysku samego lakieru

Pewnie, iż to tylko część z tego co uświadomi nam blacharz oraz lakiernik, a co za tym idzie zakres ich możliwości oraz umiejętności sprawi w wielu przypadkach, iż nawet mocno zniszczone czy uszkodzone auto zostanie doprowadzone do odpowiedniego stanu technicznego. Nie ma co do tego jakichkolwiek wątpliwości, iż naprawy blacharsko-lakiernicze wymagają posiadania także odpowiednich narzędzi i sprzętu jakim większość z nas nie dysponuje. Argumentów dla których taka wizyta ma sens jest zresztą znacznie więcej, a wszystko po to by nasz samochód nadawał się do eksploatacji, wyglądał nader atrakcyjnie czy prezentował się jak zupełnie nowe auto.